Další akce ze série pro informování veřejnosti o plánech těžby a dopadech na Teplicko, tentokrát v teplickém swapu.
Beseda o plánech těžby lithia
Kdy: v úterý 16.4. od 17:30
Kde: v teplickém Centrum OtočTo – SWAP Teplice.
Přijďte se zeptat nebo diskutovat. Těšíme se na vás!